fbpx

Xsto Zw4170d Merdiven Çıkan El Arabası

Akülü El Arabaları

XSTO elektrikli merdiven tırmanma arabası ZW4170D, yoğun karbon çelik çerçeveye sahiptir, iyi fiyat ve iyi performans sağlar. Pnömatik tekerlekli elektrikli merdiven çıkan el arabası, 170 KG’ye kadar olan yükleri yukarı ve aşağı taşımak için kullanılabilir. Mobilya, beyaz eşya, fotokopi makineleri, dosya dolapları, endüstriyel cihazlar, inşaat malzemeleri vb. için oldukça kullanışlıdır. Karbon çelik çerçeve, basit dokunmatik düğme kontrolü ve şarj edilebilir pil harcaması onu her zaman popüler kılar.

Kullanım alanı;

İnşaat malzemeleri, ağır ekipman, gaz tüpü, ev aletleri, mobilya, içecek paketi, süpermarket ürünleri vb. taşımak için uygundur.

Ürün tanıtım videomuzu izlediniz mi ?

Teknik Özellikler

Döndürme işlemi, katlanabilir, açı ve yükseklik ayarı. Noktaya dokunma işlemi düğmesi, kullanımı kolay, güvenliği sağlar. Hızlı fiş tasarımı, otomatik olarak açma, bağımsız anahtar, pil kapasitesini ve voltajını gösterir. Hızı değiştirin. Yukarı/aşağı modunu seçin. Toplam yürütme gövdesini kapatın, IP54, su geçirmez, toz geçirmez. Poliüretan malzemeli yüksek aşındırıcı ve kaymaz destek tekerlekleri. Herhangi bir açıda asılı, katlanabilir, yerden tasarruf sağlayan.

Diğer Modeller