fbpx
merdiven çıkan el arabasi

En iyi performans sunan ve iş yükünüzü azaltacak merdiven çıkan el arabası ihtiyacınız mı var? İhtiyacınıza uygun el arabası bulmanız konusunda oldukça zorluk çektiğinizi biliyoruz. Size en iyi merdiven çıkan el arabaları önerilerinde bulunacağız.

Size Xsto Zw7170gf modelini tanıtmak ve teknik özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Makalemiz boyunca yük taşıma konusunda üstün performans sağlayan merdiven tırmanan el arabası konusunda detaylı bilgiler veriyor olacağız.

İşinizi biliyorsunuz, taşıdığınız malzemeler hakkında detaylı bilgiye sahipsiniz ve ürünlerinizi taşıma, teslimatını yapma konusunda eksikliklerinizin olduğunu düşünüyorsunuz. Bu konuda size Xsto çözüm bulabileceğinden oldukça eminiz. Maximum yük ağrılığınızı ve ebatınızı bildiğinizi düşünüyorsanız başlayalım!

Merdiven Çıkan El Arabası Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alacağınız merdiven çıkan el arabasının yükünüzü taşıyabileceğinden ve yükünüzü taşırken yük ebatınıza uygun olduğundan emin olmalısınız, hesaplamalarınızı mutlaka mm olarak hesaplamalısınız. Ülkemizde bulunan merdiven standartlarını bilmenizde fayda olduğunu belirtmek isteriz. Satın alacağınız el arabasının her türlü merdivenden çıkacağını iyi bilmeli ve deneme yapamalısınız.

Merdiven çıkan el arabası için ne kadar bir bütçeniz olduğunu belirlemelisiniz. Piyasada bulunan pek çok ürün olduğunu belirterek bu ürünler arasında ihtiyacınıza uygun modeli belirleyerek, araştırarak satın almalısınız.

Taşıdığınız Malzemeleri Belirlemelisiniz

Merdiven çıkan arabalar ile neler taşıyacaksınız? Taşıyacağınız ürünlerin ağırlıklarını ve ebatlarını bilmelisiniz. Tüm merdiven tırmanıcılar aynı özelliklere ve kapasitelere sahip değildir. Mutlaka bulduğunuz taşıyıcı üzerinde taşıyacağınız malzemelerle deneme yapmalısınız.

Pil Ömrü Ne Kadar Olmalı

Taşıyacağınız malzemenin merdivenin yarısında kaldığını görmek oldukça kötü bir durum olacağından, mutlaka pil ömrünü öğrenmelisiniz. Tam dolu batarya ile kaç kat veya basamak çıkabileceğini mutlaka öğrenmelisiniz. İhtiyacınıza uygun olmayan pil ömrüne sahip taşıyıcıyı tercih etmemelisiniz.

Yük Taşıyıcının Güvenliğini Bilmelisiniz

Makineyi kullanan kişilerin ve makine etrafında geçen insanların güvenliğini düşünmelisiniz. Aksi bir durumda makine güvenlik önemlerini bilmeli ve duruma göre tedbirler almalısınız. Merdivenden aşağıya inen yük taşıyıcının mutlaka fren sistemine sahip olması gerekmektedir.

Merdiven Çıkan Makinenin Taşıması Kolay Olmalı

Merdiven çıkan el arabasını genellikle firmalar, kurumlar araç arkasında taşımaktadır. Kolay taşınabilen, ve çok yer kaplamayan el arabaları taşıma konusunda oldukça kolaydır. Satın alacağınız taşıyıcının ağır olmadığından ve kolay taşınabileceğinden emin olun.

Xsto Zw7170Gf Özellikleri

Pekala, konuşmamız gereken en önemli şeylerden biri, merdiven çıkan el arabasının kullanımının ne kadar kolay olduğudur.

Tek şarjla kaç kat çıkabildiğinden daha önce bahsetmiştik ama ne kadar hızlı merdiven çıkabildiğinden bahsetmedik. 

En düşük hız ayarında, merdiven tırmanıcı dakikada 17 adımı çok rahat bir şekilde kaldırabilir. Merdivenleri biraz daha hızlı çıkmayı seviyorsanız, dakikada 34 adım atabilen en yüksek hız ayarına geçebilirsiniz.

Ve bu ayarları kontrol etmek daha kolay olamazdı; bu, anahtarı yavaştan hızlıya çevirmenin basit bir durumudur.

Modlar arasında geçiş yapmaktan bahsederken, hız ayarlarını değiştirmek oldukça kolay. Sapın diğer tarafında, merdiven çıkma yeteneklerinin anahtarını bulacaksınız. Üst kata çıkmaktan alt kata tırmanmak için anahtarı çevirmeniz yeterli.

Bu ayarları kullanmak için, anahtarları istediğiniz ayarlara çevirin ve işleri başlatmak için nokta dokunmatik anahtarına basın.

Bahsetmeye değer başka bir şey de, makinenin minibüse binip inmesinin ne kadar kolay olduğudur; sadece 28,8 KG ağırlığındadır.

Sohbete katılın

2 yorum

  1. Satın almak istiyorum, Ankara’ya teslimat yapabiliyor musunuz?

    1. Merhaba Hasan Bey, Ankara iline gönderim sağlayabilmekteyiz. İletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir